Yönetim Kurulu

Murat Demirer

(Başkan)


1940 İzmir Urla doğumlu Murat Demirer, 1964 yılında İstanbul Teknik Üniversitesinin Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Kendisi bugün DEMİRER Grup şirketleri haricinde ve inşaat sektörü dışındaki diğer birçok sektörde faaliyet gösteren şirketlerde yöneticilik ve danışmanlık yapmaktadır. EBSO Yönetim Kurulu Başkanlığı, EBSO Meclis Üyeliği, TOBB Türkiye Sanayi Odaları Konseyi Başkan Vekilliği İAOSB İdare Komitesi Başkanlığı, KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanlığı, ESBAŞ Yönetim Kurulu Üyeliği, EGEV Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği yapmasının yanı sıra halen Enda Enerji Holding A.Ş. ve Egenda’nın ortağıdır.

Önder Dağıstan

(Başkan Vekili)

 

1940 doğumlu olan Önder Dağıstan 1962 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun olmuştur.
Deren İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kurucu ortağı olup, 1964 yılından bugüne İnşaat Mühendisliği, Danışmanlık ve İnşaat Taahhüt işlerinde işveren, Proje ve Teknik Sorumlusu olarak çalışmaktadır.
Halen şirketinin Yönetim Kurulu Başkan yardımcılığına devam etmesinin yanında Tarkem A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi, Tuzla Jeotermal A.Ş. ve Su Enerji A.Ş.’de de Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevlerini de yerine getirmektedir.

SÜLEYMAN KAMİL ŞENOCAK

(Üye)


Süleyman Kamil Şenocak, 1956 yılında İzmir’de doğmuştur. 1979 yılında Rhode Island Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 1991 yılından itibaren Agora Turizm ve Ticaret A.Ş. ‘de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir, 1991-2008 yılında Klimasan'da Genel Müdür, Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yapmıştır. Enda Holding A.Ş.’nin ortağıdır.